Сесія в Коцюбинському: прогнозований бюджет, фіндопомога, приміщення для управлінців (відео)

На сесії Коцюбинської селищної ради затвердили прогнозований бюджет на 2022–2024 роки. За попередніми розрахунками, дохід до бюджету громади зростатиме в межах 10–17%. Такі прогнози бюджетів на перспективу цього року вперше почали розробляти по всій Україні.

Світлана Гончарук, начальниця фінансового управління Коцюбинської селищної ради:
«2022 рік – загальний обсяг бюджету у нас 138 мільйонів, 2023-й – 154, і 2024-й – 170 мільйонів. І бюджет розвитку (у 2022 році) – 20 мільйонів, у 2023-му – 29 мільйонів, а у 2024-му – 34».

Окрім цього, на сесії розглянули десяток інших важливих для громади питань. Зокрема, виділили майже 200 тис. грн матеріальної допомоги для учасників АТО і майже 80 тис. грн для тяжкохворих.

 Юлія Главацька, секретар Коцюбинської селищної ради:
«Допомогу видаємо майже на кожній сесії. Оскільки учасників АТО багато, то ми це все приурочили до свята 14 жовтня. Для тяжкохворих залежно від самої хвороби там різні суми – 10 тисяч гривень, і 5, і 3 – це вказано в самій програмі соціального захисту».

А ще депутати вирішили важливе питання для управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму: для роботи цього підрозділу виділили окреме приміщення. Відтепер управління працюватиме на вулиці Доківській, 27.

Павло Назарук, депутат Коцюбинської селищної ради:
«Це приміщення – в минулому аптека, яка вже не працювала дуже багато років. Її здавали якийсь час в оренду попередні влади. Це було занедбане приміщення. І мені відомо – я заявляю – що попередня влада, а саме Матюшина, хотіла його продати і зробити собі якесь певне приміщення – можливо, й кав’ярню. Мені не соромно зараз стояти тут і показувати вам, що тут відбувається».

Площа цього приміщення – майже 200 квадратних метрів. Тут зробили сучасний ремонт, cвітлі й затишні кабінети облаштували новими меблями. Створені комфортні умови для роботи всього колективу.

Олена Лошицька, начальниця управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради:
«До цього ми територіально розміщувалися у місцевій школі. Там у нас був, мабуть, такий кабінет за розміром (як цей), нас там було шість людей, і четверо моїх спеціалістів приютилися в книгосховищі. Тому для нас це така подія, це просто мрія!»

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Я переконаний, що після того, як вони сиділи всі в одному приміщенні в школі, то зараз плідність праці покращиться в рази. Сьогодні вони навіть раніше всі на роботу поприходили. Тому я бажаю їм у цьому успіху, розвитку і щоб у нас освіта потихеньку покращувалась, покращувалась і покращувалась».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінь відвідав американський політик Корі Степлтон

Сьогодні, 18:43

Детальніше
28 січня відбудеться перепоховання захисника Ірпеня Сергія Смірнова

Сьогодні, 16:57

Детальніше
Маркушин і Федорук вирішили утворити підприємство, що належатиме Ірпінській та Бучанській громадам

Сьогодні, 16:47

Детальніше
У суботу, 28 січня, ірпінські амбулаторії працюватимуть у черговому режимі

Сьогодні, 15:19

Детальніше
В Ірпені ініціюють створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних

Сьогодні, 14:01

Детальніше
В Ірпінському центрі позашкільної освіти ведуть набір дітей на авіамодельний гурток

Сьогодні, 10:15

Детальніше
Волонтерський центр Ірпінської біблійної церкви виготовляє пічки для військових та ірпінців

Сьогодні, 09:30

Детальніше
Поліцейські навідалися з гостинцями до ірпінських родин, які потребують підтримки

Сьогодні, 08:30

Детальніше
Всі новини