Сюжет ITV про арешт майна і рахунків «Орлан-Інвест Груп» очолив хіт-парад відеоновин від «КиевVласти»

photoeditorsdk-export - 2019-11-01T201236.134

Сюжет ITV «Верховний суд України арештував майно та грошові рахунки «Орлан-Інвест Груп» посів першу сходинку тижневого хіт-параду відеоновин від інтернет-видання «КиевВласть». Про це повідомляється в огляді сюжетів, що увійшли до першої п’ятірки рейтингу за період із 25 по 31 жовтня.

«У хіт-параді відеоновин «КиевVласти» за тиждень, що минає, лідирує сюжет із Ірпеня, де Верховний суд арештував майно і рахунки будівельної компанії “Орлан-Інвест Груп” і зобов’язав сплатити в бюджет міста Ірпінь заборгованість із пайової участі в розвитку інфраструктури міста», – повідомляється у вступній частині огляду.

В описі сюжету додається, що Верховний суд України зобов’язав компанію-забудовника сплатити до міського бюджету 1,7 млн грн. «ТОВ “Орлан-Інвест Груп” і фізособа Антон Мирончук (на фото) є найбільшими в Ірпені боржниками з пайової участі й намагаються будь-якими способами ухилитися від цих платежів», – зазначає видання.

Нагадаємо, за інформацією Ірпінської міськради, бюджет Ірпеня недоотримав від Антона Мирончука та його компанії «Орлан-Інвест Груп» понад 13 млн грн

21 серпня ц. р. Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо підробки Мирончуком документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до бюджету. Однак уже наступного дня провадження було закрите. Ірпінська міська влада готує звернення до Генпрокуратури, НАБУ та ДБР із проханням розібратися з фактом блискавичного закриття цієї справи, а також вимагає публічного звіту прокуратури на сесії міськради.

Четвертим у рейтингу «КиевVласти» є ще один сюжет ITV, який розповідає про вчорашню сесію Ірпінської міської ради, на якій Анастасія Попсуй склала повноваження секретаря ради й в. о. міського голови, а на її місце було обрано депутата і керівника управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Андрія Літвинова. Також депутати проголосували за призначення Юлії Устич на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Рейтинг відеоновин складається на основі кількості переглядів сюжетів на Youtube-каналі «КиевVласти».