Реклама

Смажити шашлики на набережній і в парках можна лише в зонах барбекю – «Муніципальна варта»

64ab6e Abf5183ba8a447b183c15ee2f33a083f Mv2 D 2048 1365 S 2

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» нагадує ірпінцям і гостям міста про те, що «Правила поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня» забороняють встановлювати мангали, барбекю, грилі тощо поза спеціально визначеними для цього місцями. Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства.  

При цьому уточнюється, що рекреаційними зонами в Ірпені є зелені зони, парки, сквери, лісопарки, місця організації відпочинку населення, туризму та проведення культурних і спортивних заходів. 

«Під час патрулювання ірпінської набережної інспектори «Муніципальної варти» зробили зауваження компанії відпочиваючих, які смажили шашлики на мангалі, встановленому на газоні далеко від зони барбекю, спеціально відведеної для цього. Люди посилалися на те, що вони не знали, де можна, а де не можна смажити шашлики, – йдеться в повідомленні. – Тому повідомляємо, що в багатьох парках Ірпеня та на набережній є спеціально облаштовані мангальні (барбекю) зони, де відпочиваючі мають можливість, не порушуючи правил пожежної безпеки та «Правил поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня», підсмажити шашлик, запекти рибу чи овочі. Поряд із мангалами є стаціонарні столи, за якими можна посидіти в гарній компанії».

«На території ірпінської набережної облаштована зона барбекю, де є шестиметровий мангал і дерев’яні столи з лавочками. Мангальні зони також облаштовані в парку «Центральний» та «Дубки», – додали в «Муніципальній варті».

У парку «Центральний»
На набережній

Фото КП «Муніципальна варта»

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама