Сьогодні Ірпінь і Краматорськ стали містами-побратимами. Відповідне рішення підтримали депутати на сесії Ірпінської міської ради.
«Від сьогодні Ірпінь та Краматорськ — міста-побратими. На наступній сесії будемо виносити питання про підтримку Краматорська», зазначила в.о. міського голови — секретар ради Анжела Макеєва.
Вона додала, що Ірпінь також приєднався до Асоціації прифронтових міст і громад України. До Асоціації вже входять 330 громад із 11 областей України.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

