Спортсмени-орієнтувальники з Приірпіння вибороли 28 нагород на всеукраїнських змаганнях (фото)

244199693_3359788134146326_7467821479067045935_n

Учасники команди «Kyiv region O-team» із Приірпіння вибороли 28 нагород на традиційних відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «KievОpen-2021». Про це повідомляється на сторінці команди у фейсбуці.

Протягом двох днів спортсмени виступали на лісових дистанціях та на дистанціях міського спринту.

Загалом у змаганнях узяли участь більш ніж 400 орієнтувальників із 20 регіонів.

Нагадаємо, нещодавно команда «Kyiv Region O-team» здобула перемогу серед юнаків і юніорів та друге місце серед дорослих у загальнокомандному заліку чемпіонату України. В індивідуальному заліку спортсмени з Приірпіння завоювали 28 нагород (12 золотих, 8 срібних і 8 бронзовних), а також отримали 2 золоті й 1 бронзову медалі за результатами спринтерської естафети.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінській міськраді прокоментували інформацію щодо поширення ротавірусу в дитсадку «Знайко»

Сьогодні, 15:59

Детальніше
Вандали обезголовили скульптуру українки при в’їзді в Ірпінь

15 січ 17:08

Детальніше
Буревій накоїв лиха в Приірпінні (фото, відео)

15 січ 15:43

Детальніше
До Ірпеня завітав святковий вертеп із Михайлівки-Рубежівки (відео)

14 січ 19:29

Детальніше
Юні борці з Ірпеня виступають на Всеукраїнському турнірі на призи Валерія Андрійцева (відео)