Стало відомо, де в Ірпені проводитиметься ЗНО-2021

756ce3b30f8af6a3c584e404139a0a93

В Ірпені на Київщині зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися в приміщеннях ліцею №3, школи №12, Ірпінського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України та Університету державної фіскальної служби України. Про це повідомило управління освіти і науки міської ради.

Також до ірпінського округу з проведення ЗНО належить Гостомельський ліцей №1. Тестування майбутніх абітурієнтів у цьому закладі спільно забезпечуватимуть учителі з Ірпеня й Гостомеля.

У повідомленні зазначається, що 29 квітня на інформаційних сторінках учасників ЗНО 2021 року були розміщені запрошення-перепустки, в яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого необхідно прибути до цих пунктів і пройти процедуру допуску.

«Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 21 травня 2021 року самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування», – зауважили в управлінні освіти і науки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!