Реклама

Стали відомі маршрути велогонки «Київська сотка»

Стали відомі маршрути велогонки «Київська сотка»

Організатори велогонки «Київська сотка», яка відбудеться 5 вересня, опублікували маршрути 100-кілометрового та 50-кілометрового заїздів. Обидві дистанції проляжуть через Приірпіння, учасники пробігу на 50 кілометрів фінішують в Ірпені.   

Усі велосипедисти стартують у столичному мікрорайоні Академмістечко, на перехресті бульвару Академіка Вернадського й вулиці Сільської, та приїдуть «новоірпінською» трасою в Ірпінь, де рухатимуться вулицями Університетською, Щасливою й Соборною. Далі маршрут 100-кілометрової дистанції проходить через Бучу (місто), Ворзель, Немішаєве, Козинці, Хмільну, Миколаївку, Бузову, Любимівку, Бучу (село), Михайлівку-Рубежівку, знову Ворзель, Бучу (місто) й Ірпінь (тими ж вулицями) та закінчується на місці старту. Учасники заїзду на 50 кілометрів зроблять коло у Ворзелі, повернуться через Бучу в Ірпінь і фінішують у парку «Центральний».  

«Головними партнерами маршруту на 50 км виступає місто Ірпінь та Товариство «Відважних», тому фінішує ця дистанція в самому серці Ірпеня – в Центральному парку», – зазначається на сторінці «Київської сотки» у фейсбуці.

Нагадаємо, «Київська сотка» пройде в Приірпінні не вперше. Минулого року у перегонах узяли участь близько 2 тисяч спортсменів-аматорів


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!