Реклама

Студенти-архітектори презентували концепцію «Пам’ятника волонтеру» в Ірпені

Студенти-архітектори презентували концепцію «Пам’ятника волонтеру» в Ірпені

9 червня в актовій залі Ірпінської міської ради відбулась презентація концепцій «Памʼятника Волонтеру». Про це повідомили в Ірпінській міськраді.

Своїми ідеями поділились студенти Київського національного університету будівництва і архітектури, над якими в рамках освітнього процесу та напрацювання проєкту реконструкції та відновлення архітектури України спільно працювали представники різних факультетів на своїх рівнях.

Поштовхом для розвитку цієї ініціативи була солідарна акція «Ірпінь та калина- все буде Україна», що відбулась 8 квітня, і в якій також брали участь студенти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Майбутні архітектори представили свої сучасні та цікаві пропозиції майбутнього «Пам’ятника Волонтеру», які цілком можуть мати право на втілення в життя окремими архітектурними об’єктами або у складі меморіального комплексу.

«Наше місто-герой Ірпінь складається із людей-героїв: волонтерів, захисників всіх тих, хто робить свою справу відповідально і якісно. Дякуємо вам за таку чудову ініціативу, що саме в нашому місті захотіли презентувати свої ескізи і можливо якісь із них візьмемо за основу. Зараз ми активно працюємо над увіковіченням історії і такі пам’ятники були б доречні в нашій громаді»,-зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Наприкінці зустрічі домовились, що співпраця у цьому напрямку продовжується і студенти підготують свої роботи у форматі можливому для оприлюднення та обговорення в Ірпінській громаді.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!