Студенти й викладачі Ірпінського коледжу економіки та права побували на Гуцульщині (фото)

266440778 324414193020521 7239174552576386031 N

«Ірпінський фаховий коледж економіки та права – навчальний заклад, де не тільки люблять і цінують студентів, а й роблять все можливе, аби студентські роки запам’яталися дітям назавжди» – під таким заголовком інтернет-видання «Львів Інформ» опублікувало новину про поїздку студентів і викладачів коледжу в Прикарпаття.

Для гостей із Ірпеня були організовані цікаві екскурсії. Зокрема, вони побували в мальовничому селі Космач на Івано-Франківщині, в якому загинув легендарний ватажок опришків Олекса Довбуш, відвідали там майстерню народних музичних інструментів і музей-садибу «Бутинар», де відтворений давній побут гуцульських лісорубів-бутинарів. У селищі Верховина ірпінські туристи  оглянули хату-музей кінофільму «Тіні забутих предків». Також вони побували в керамічному цеху, резиденції Святого Миколая, музеї Івана Франка та в інших цікавих місцях.

«Надзвичайно приємно спостерігати за екскурсіями й поїздками цієї коледжанської родини! Так-так, саме родини, адже навіть просто переглядаючи фото, можна відчути атмосферу, у якій пройшла поїздка, а також емоції та враження, які отримали студенти», – підкреслює «Львів Інформ».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!