Стихійні сміттєзвалища прибрали, а для порушників встановили камери
11 May 07:43, 2026
КП УЖКГ «Ірпінь» ліквідувало два стихійні сміттєзвалища у місті. Після прибирання на цих ділянках Муніципальна варта встановила камери відеоспостереження, щоб запобігти повторному забрудненню. Про це повідомили на сторінці підприємства у фейсбуці.
Одне зі сміттєзвалищ утворилося на Гостомельському шосе, інше — біля недіючої котельні на вулиці Покровській. За даними УЖКГ, обидві ділянки почали засмічувати нещодавно.



В УЖКГ «Ірпінь» наголошують: у разі фіксації незаконного вивезення сміття порушників штрафуватимуть.



