Стихійні сміттєзвалища прибрали, а для порушників встановили камери

Стихійні сміттєзвалища прибрали, а для порушників встановили камери

КП УЖКГ «Ірпінь» ліквідувало два стихійні сміттєзвалища у місті. Після прибирання на цих ділянках Муніципальна варта встановила камери відеоспостереження, щоб запобігти повторному забрудненню. Про це повідомили на сторінці підприємства у фейсбуці.

Одне зі сміттєзвалищ утворилося на Гостомельському шосе, інше — біля недіючої котельні на вулиці Покровській. За даними УЖКГ, обидві ділянки почали засмічувати нещодавно.

IMG

В УЖКГ «Ірпінь» наголошують: у разі фіксації незаконного вивезення сміття порушників штрафуватимуть.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпінському військовому шпиталі створюють шаховий осередок для військових

Сьогодні, 13:16

Детальніше
В ірпінському дитячому садочку «Рута» провели тренувальну евакуацію за участі рятувальників

Сьогодні, 12:20

Детальніше
Безпека громадян у пріоритеті: на Бучанщині тривають перевірки укриттів

Сьогодні, 12:05

Детальніше
Будівництво сучасного медцентру в Ірпені вийшло на фінішну пряму (відео)

Сьогодні, 11:34

Детальніше
Покинутий господарями пес Шерік шукає нову родину на Київщині

Сьогодні, 10:44

Детальніше
В Ірпені відзначили кращих освітян року (відео)

11 Jun 18:33

Детальніше
55 заявок на понад 22 млн грн: в Ірпені стартував конкурс проєктів ОСББ та ЖБК на отримання фінансової підтримки

11 Jun 16:50

Детальніше
В Ірпені стартував набір учасників до проєкту «Ірпінь: Архітектура пам’яті»

11 Jun 16:42

Детальніше
Ірпінська мистецька спільнота вирушить на пленер до Добропарку

11 Jun 16:37

Детальніше
У Бучі завершили відбудову будинку на вулиці Склозаводській, 9

11 Jun 16:30

Детальніше
У Бучанському районі будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації

11 Jun 16:25

Детальніше
Всі новини