Реклама

Суд арештував ділянки під маєтком Зіневича у Лісовій Бучі

60642373 6539o

Земельну ділянку скандальновідомого забудовника Олексія Зіневича в Лісовій Бучі, яку йому незаконно передав Анатолій Федорук у 2015 році, арештовано. Таке рішення ухвалив Ірпінський міський суд за позовом Прокуратури Київської області у справі, де відповідачем виступає Зіневич.

Йдеться про ділянку розміром 0,4 га з кадастровим номером 3210800000:01:087:0058 у Лісовій Бучі за адресою: вул. Грибоєдова, 2У, 2Т, вул. Ганни Барвінок, 11, 13. Юридично вона належить рідній сестрі Зіневича – Наталії. Фактично – знаходиться за 4-метровим парканом, яким Олексій Зіневич незаконно огородив понад 1,6 га землі Лісової Бучі та навіть міську вулицю. Ділянка об’єднана в одну з чотирьох, які у 2015 році були виділені Бучанською міською радою на підставних осіб. Ті, у свою чергу, згодом подарували цю землю сестрі Зіневича. Юристи називають це класичною схемою земельного дерибану.

«На підставі договорів дарування №№ 1594, 1593, 1595, 1592 від 12.07.2018 року спірні земельні ділянки площею по 0,1 га кожна з цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд відчужені на користь Зіневич Наталії Олексіївни», – йдеться в ухвалі суду.

Усі підставні особи, які наприкінці 2015 року отримали в Бучі ділянки по 0,1 га, були співробітниками компанії-провайдера «Бест». Тобто підлеглими Олексія Зіневича. За символічну винагороду він попросив їх написати заяви на бучанську землю, а згодом заяви на дарування.

«Олексій Зіневич викликав мене до себе та розповів, що домовився з бучанською мерією про виділення йому декілька земельних ділянок. Він попросив одну земельну ділянку переписати на моє ім’я та пообіцяв компенсацію в 10 тисяч гривень. Я не міг відмовити йому, бо боявся, що можу втратити роботу. Крім мене, Зіневич домовився про такі дії ще з Тетяною Остапчук, Артемом Корольковим і Андрієм. Після цього Зіневич сказав мені переписати дану ділянку на його сестру. Я це зробив», – розповів журналістам один із підлеглих Зіневича, на якого виділяли землю – Артем Бабенко.

Ділянка 0,4 га – лише менша частина землі, яку незаконно отримав у Лісовій Бучі Олексій Зіневич від мера Анатолія Федорука. Сьогодні фактично вже 1 га землі з лісовими насадженнями протиправно потрапив у руки сумнозвісного забудовника. Він уже звів там свої маєтки.

Три ділянки по 0,1 га свого часу були виділені Бучанською міськрадою напряму Зіневичу та його родичам, а в липні 2018-го знову «пощастило» наближеним до Зіневича особам – бухгалтеру компанії «Бест» Наталії Поліщук, коханці Зіневича по бізнесу – Наталії Лисаченко та її сестрі Анастасії. При цьому три останні ще до рішення ради були фактично самозахоплені Зіневичем та огороджені. 

Бучанці припускають, що саме землею Анатолій Федорук розраховується з Зіневичем, якого в регіоні називають «Льоша Зіна», за позитивні відеосюжети, які виходять на каналі «Погляд». Варто зазначити, що вартість землі в Лісовій Бучі складає в середньому 15 тисяч доларів за 1 сотку. Таким чином, Бучанській громаді завдано збитків на суму щонайменше 42 мільйони гривень.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама