Суд стягнув із «Орлан-Інвест Груп» 4,7 млн грн до бюджету Ірпеня

photo_2019-10-17_17-09-32

ТОВ «Орлан-Інвест Груп», яке разом зі своїм засновником Антоном Мирончуком є найбільшими неплатниками до бюджету за договорами пайової участі, за рішенням судів має сплатити в бюджет Ірпеня понад 4,7 млн грн заборгованості. Ще 8,3 млн грн вони мають сплатити згідно з договорами пайової участі добровільно, а в разі несплати – за рішеннями судів. Про це повідомила пресслужба Ірпінської міської ради.  

«Завдяки злагодженій роботі юридичного відділу Ірпінської міської ради найбільш злісного неплатника пайової участі зобов’язали повернути до бюджету Ірпеня понад 4,7 млн гривень. Ще 8,3 млн ТОВ “Орлан-Інвест Груп” та забудовник Антон Мирончук мають сплатити згідно з договорами пайової участі. Найбільшому неплатнику пайової участі не вдалося оскаржити в судовому порядку ні самі договори, ні положення про сплату пайової участі», – зазначають у пресслужбі.

Зокрема, Верховний суд України зобов’язав компанію-забудовника сплатити до міського бюджету 1,7 млн грн. Після цього виконавча служба наклала арешт на рахунки та майно ТОВ «Орлан-Інвест Груп». Наразі проходить опис майна боржника.

6 листопада компанія «Орлан-Інвест груп» програла Ірпінській міській раді ще один процес: за рішенням Господарського суду Київської області фірма-боржник має сплатити до міського бюджету понад 457 тис. грн.

8 листопада той же суд стягнув з ТОВ «Орлан-Інвест груп» до бюджету Ірпеня більш ніж 2 млн 243 тис. грн, а сьогодні, 18 листопада, – ще понад 302 тис. грн.

Пресслужба міськради нагадує, що Ірпінський відділ Національної поліції днями відкрив кримінальне провадження №12019110040001899 за ч. 4 ст. 358 КК України щодо несплати пайової участі забудовником Антоном Мирончуком. Це сталося після того, як прокуратура Ірпеня відкрила та наступного ж дня без жодних слідчих дій закрила аналогічне провадження. «Тепер неупереджені слідчі дії здійснюватиме поліція Ірпеня, керівник якої Олег Петренко нещодавно був нагороджений Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим за успішні пошуки вкраденої в Коцюбинському дитини», – зазначається в повідомленні.

Антон Мирончук та його компанія «Орлан-Інвест Груп» є найбільшими неплатниками пайової участі: бюджет Ірпеня недоотримав від них понад 13 млн грн.

Нещодавно Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка взяв на особистий контроль справи Антона Мирончука та доручив розслідувати незаконні дії забудовника своєму заступнику Віктору Трепаку. Про це повідомляла у своєму Facebook народний депутат України від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк.