Суд відмовив прокуратурі в застосуванні запобіжного заходу щодо керівника юрвідділу Ірпінської міськради

photoeditorsdk-export - 2020-01-24T132522.450

Міський суд Ірпеня (Київська область) відмовив Ірпінському відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу щодо начальника юридичного відділу міської ради Оксани Залужняк.

Аналогічне клопотання стосовно керуючого справами виконкому міськради Дмитра Негреші не розглядалося – суддя взяла самовідвід.

Прокуратура ініціювала застосування запобіжного заходу щодо працівників Ірпінської міськради у вигляді особистого зобов’язання.

Нагадаємо, вчора ексмер Ірпеня, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк повідомив, що прокуратура відкрила кримінальні провадження та вручила підозри Дмитрові Негреші й Оксані Залужняк у зв’язку з тим, що вони під час допиту відмовилися свідчити проти себе на підставі ст. 63 Конституції України.

«Корумпований Києво-Святошинський “квартирний” прокурор Юрій Дмитрунь пішов війною на Конституцію України та права людини. Він звинувачує наших колег у тому, що вони скористалися своїм законним правом не давати свідчень щодо себе… Як бачимо, Дмитрунь вирішив, що він «над Конституцією», – заявив Карплюк.

Він закликав усіх небайдужих прийти сьогодні до приміщення Ірпінського міського суду та підтримати працівників міської ради.