Суд визнав законним новий генплан Ірпеня

301a

Київський окружний адміністративний суд підтвердив законність оновленого генерального плану Ірпеня. Про це журналістам ITV повідомив адвокат Руслан Савенко.

«Новий генеральний план Ірпеня – законний, і це сьогодні, 4 грудня, своїм рішенням підтвердив суд. Позовні вимоги позивачів задоволені лише в частині оприлюднення документу. Вимога щодо скасування рішення Ірпінської міської ради про затвердження генплану не задоволена», – розповів Руслан Савенко.

Нагадаємо, оновлений генплан Ірпеня був прийнятий два роки тому — 19 грудня 2018 року. Сьогодні саме цим документом користуються в Ірпінській міській раді при видачі будь-якої містобудівної документації.

«Суд підтвердив законність рішення Ірпінської міської ради. У новому генплані нам вдалося зберегти 40 га зелених насаджень. Також документом узаконено 16 парків, які були роздані та розпайовані минулою владою. Переконаний, що весь шум довкола генплану – це не більше як маніпуляції і чиїсь нереалізовані політичні амбіції», – зазначив головний архітектор Ірпеня Михайло Сапон.

Нагадаємо, що раніше Київський окружний адміністративний суд відмовив громадянину Олексію Зіневичу в задоволенні його позову до Ірпінської міської ради, в якому він просив визнати громадські слухання «Оновлення генерального плану м. Ірпінь», проведені 30 листопада 2018 р., такими, що не відбулися.

Перед цим Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні аналогічного адміністративного позову громадянину Сергію Гапону, вирішивши, що громадські слухання щодо оновлення генплану Ірпеня відбулися в передбаченому законом порядку. Також Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Гапона на це рішення та підтвердив, що слухання були проведені відповідно до законодавства.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!