Реклама

Так будувалася «Burgundiа» від Товариства «Відважних» (відео, фото)

Так будувалася «Burgundiа» від Товариства «Відважних» (відео, фото)

Товариство «Відважних» презентувало відеоролик та фотозвіт про будівництво житлового комплексу «Burgundia» в Ірпені. Про це повідомив сайт компанії.

«За рік професіонали «Відважних» завершили створення одного з найкращих житлових комплексів у регіоні – «Burgundia». Команда Товариства «Відважних» доклала максимум зусиль, аби створити дійсно особливе місце для щасливого життя наших майбутніх мешканців. ЖК «Burgundia» – це вчасно здані комунікації, сучасне озеленення, найкращі фасади в місті, надійна система безпеки, вишукані холи», – зазначається в повідомленні.

Комплекс побудований на монолітно-збірному фундаменті, стіни з червоної цегли. Будинки утеплені мінеральною ватою, фасад оздоблений декоративною штукатуркою. Територія комплексу закритого типу, перебуває під цілодобовою охороною та відеонаглядом, доступ до ЖК мають лише мешканці будинку через систему «Face-ID».

«Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками Товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив «Відважних»  побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Central House» тощо. Лише в минулому році на 9 місяців раніше Товариство «Відважних» здало житловий комплекс «Central House» та на 11 місяців раніше вручило ключі від власних квартир інвесторам житлового комплексу «Novator Irpin». Цього року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом Товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені», – розповідається на сайті.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини