Танцюристи з Ірпеня стали срібними призерами Кубка України

Photoeditorsdk Export 2020 02 05t124458.885

Юні танцюристи з ірпінського клубу спортивного і бального танцю «Адажіо» стали срібними призерами національного Кубка України з танцювального спорту, повідомляє управління фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації.

Медалі завоювала пара Артем Жейда – Анастасія Ріпа. Вихованці тренерів Віталія Салямона і Катерини Салямон-Міхєєвої виступали в категорії «ювенали-2» (вік 10–11 років), у програмі «стандарт» і «латина».

Турнір проходив у Києві.

Нагадаємо, у червні 2019 року представники клубу «Адажіо» перемогли на чемпіонаті України з танцювального спорту, а в грудні вийшли у півфінал чемпіонату світу серед команд формейшен з латиноамериканської програми та посіли 11-те місце.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!