Реклама

Топ 100 найвпливовіших людей Київщини: на 25 місці Карплюк

Інформаційне агентство «Моя Київщина» презентувало журнал «Топ-100 найвпливовіших людей Київщини». До рейтингу увійшли найбільш авторитетні політики, підприємці та журналісти області за підсумками 2018 року. На думку експертів найбільший вплив на Київщині мають народний депутат Ігор Кононенко, голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук та народний депутат Ярослав Москаленко. Вони посіли перші три місця рейтингу. Серед авторитетних людей області і екс-мер Ірпеня, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк. У Топ-100 він на 25 місці.

Юлія Стрільник, журналіст ІА «Моя Київщина»:

«Наші журналісти працювали над рейтингом протягом року. Вони моніторили всі події області, аналізували всю інформацію і вже на основі неї формували рейтинг».

Цікаво, що у рейтингу найвпливовіших людей Київщини Володимир Карплюк обігнав таких відомих в області особистостей як Лев Парцхаладзе, Олександр та Галина Гереги, Дмитро Дронов, Мирослава Смірнова та інших. І порівняно з рейтингом 2017-го року піднявся на 17 позицій. Організатори проекту кажуть,  підійшли до формування рейтингу якомога об’єктивніше та планують й надалі аналізувати території впливу в області.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!