Товариство «Відважних» відзвітувало про хід відновлення ЖК «Burgundia»

photoeditorsdk-export

На будівництві житлового комплексу «Burgundia», розташованого в передмісті столиці – місті-герої Ірпені – активно продовжується реконструкція та відновлювальні роботи. Про це інформує пресслужба товариства «Відважних».

Як повідомляється, будівельники здійснюють демонтаж пошкоджених та монтаж нових решіток у колонах під кондиціонери, розпочали роботи з відновлення зливової каналізації, продовжують заміну пошкоджених вікон, наносять декоративну мозаїку на карнизи цокольного поверху та завершують основні фасадні роботи.

«Команда товариства “Відважних” упевнено крокує до завершення житлового комплексу “Burgundia”», – наголошується в повідомленні.

У пресслужбі зазначають: «Хто ще не встиг придбати омріяне житло у ЖК “Burgundia” – відділ операцій з нерухомістю “Відважних” до ваших послуг щодня з 9.00 до 17.00 – без перерви та без вихідних».

«Нагадаємо, товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив “Відважних” побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній “Відважних” створила такі проєкти в галузі нерухомості, як ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Tawn Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський”, “Central House” тощо. Наразі ТОВ “Відважних” будує ЖК “Novator Irpin” та ЖК “Burgundia”», – відзначає пресслужба.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!