Тренінги, майстер-класи, лекції: що приготувала «Вільна» жінкам цього тижня

photoeditorsdk-export-7

Оприлюднено розклад заходів, які відбудуться у жіночому просторі «Вільна», що в Ірпені, цього тижня. Серед запланованого — майстер-клас із петриківського розпису, заняття з англійської мови, стретчинг, зумба, йога, консультації з гінекологом та стилістом тощо.

Заходи в просторі «Вільна» відбуваються щотижня із середи до неділі з 11:00 до 20:00. Організатори щоразу готують для відвідувачок нові активності. Серед іншого тут жінки та дівчата можуть отримати психологічну та соціальну індивідуальну допомогу, провести пізнавальні, спортивні та творчі активності, залишити дитину в дитячому куточку з розвиваючими іграшками, отримати необхідні гігієнічні засоби, випити гарячого чаю та зігрітися, скористатися інтернетом.

Нагадаємо також, що жіночий простір «Вільна» запрошує до співпраці тренерок, підприємниць, майстринь та всіх, хто хоче сприяти творчому, професійному, особистісному розвитку жінок Ірпінської громади громади, їхньому психологічному здоров’ю та благополуччю у кожній сім’ї. З приводу співпраці звертатися за телефоном +38050 826 10 08.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!