Третя сесія Ірпінської міськради: гроші на боротьбу з ковідом та закупівлю інсуліну, нова програма харчування школярів

photoeditorsdk-export (92)

У вівторок, 1 грудня, відбудеться третя позачергова сесія Ірпінської міської ради (Київська область) нового скликання. За словами міського голови Олександра Маркушина, на ній буде розглянуто низку вкрай важливих для громади питань.

«Здебільшого ця сесія буде присвячена фінансовим питанням. Зокрема, ми маємо виділити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом. 500 тисяч гривень підуть на доплату медикам нашої протиепідемічної амбулаторії, які зараз у нас, так би мовити, на передовій. Ще 400 тисяч – на “вторинку”. Пів мільйона гривень виділяємо на закупівлю інсуліну, якого дуже чекають хворі на діабет. Крім того, маємо здійснити перерозподіл держсубвенцій на освіту і медицину. Це дуже важливі питання, тому сподіваюся, що ці рішення будуть ухвалені й запущені в роботу», – розповів Маркушин журналістам ITV.

Також міський голова зазначив, що на цій сесії мають передати комунальний дитсадок «Смайлик» із балансу виконавчого комітету ради та баланс управління освіти і науки, як цього вимагає процедура ліцензування. А ще будуть розглядати і затверджувати нову міську програму харчування школярів.

Нагадаємо, 27 листопада відбулася друга позачергова сесія ІМР. На ній був обраний секретар ради (депутатка від «Слуги народу» Анжела Макеєва), затверджені заступники міського голови, склад виконкому та постійних депутатських комісій.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!