Троє молодих літераторів із Ірпеня стали фіналістами Міжнародного конкурсу есе і новел

man-593333

Троє молодих літераторів із Ірпеня стали фіналістами Міжнародного конкурсу есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», організованого Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України, редакціями видань «Ukrainian people» (Чикаго, США), «Українська літературна газета», «Літературна Україна», компанією «Jobian» та креативною агенцією «Баляндраси». Про це повідомляє сайт НСПУ.

До списку 27 фіналістів у «дорослій» номінації «Новели» увійшли ірпінці Катерина Ступар і Юрій Щербина, а серед 5 лідерів у молодшій віковій категорії (15–18 років) – учениця Ірпінського академічного ліцею Ольга Камінська.

Усього в конкурсі взяли участь понад 200 авторів із багатьох країн світу – України, Канади, США, Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Чехії, Польщі, Литви, Ізраїлю, Туреччини, ОАЕ, Грузії та ін.

«Конкурс «WorkStory» організатори ініціювали наприкінці минулого року, аби не лише підтримати творчу молодь, а й привернути увагу до одних із найбільш значимих аспектів людського життя — роботи, безробіття, трудової міграції. Головними персонажами творів виступають священники, поліціянти, педагоги й діячі культури, лікарі, гіди, журналісти, офіціанти, кондитери, редактори, рекрутери, ріелтори, різноробочі, студенти, шукачі роботи, трудові мігранти», – розповідають в НСПУ.

Прізвища лауреатів конкурсу будуть оголошені незабаром. Переможці отримають грошові премії. Понад 40 творів фіналістів будуть опубліковані в окремій збірці Київської Малої академії наук, на сторінках журналу української діаспори у США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті», «Дебют-газеті», журналі «Золота пектораль» та на їхніх веб-ресурсах, а також у кількох провідних літературних інтернет-виданнях України, зокрема на сайтах НСПУ та газети «Літературна Україна».

Нагадаємо, на початку квітня були вручені нагороди першим лауреатам Літературної премії Ірпеня, заснованої у 2020 році Інвестиційною радою міста й товариством «Відважних». У номінації «Література для дітей» премію отримала Олена Терещенко з повістю «Скринька королеви Анни», в номінації «Проза» найкращим став роман Юлії Шеко «Розділені навпіл», а серед поетів журі відзначило Юлію Григорук (збірка «Забинтований світ»). Лауреатам були вручені грошові винагороди по 50 тис. грн. Крім цього, ТОВ «Відважних» установило додаткову заохочувальну премію в розмірі 10 тис. грн. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

01 лип 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

01 лип 11:49

Детальніше
Всі новини