Реклама

Центр підтримки підприємництва «I-Smart» проведе тренінги й вебінари

72391120 1140591156136137 7777073909102280704 N

Ірпінський Центр підтримки підприємництва «I-Smart» у найближчі дні проведе два тренінги та розпочне серію вебінарів. Про це повідомляється на сторінці центру у Facebook.

«Центр підтримки підприємництва «I-Smart» підготував для вас подвійний бізнес-вікенд», – зазначається в повідомленні.

11 жовтня о 19.00 відбудеться тренінг-гра «Cashflow» під патронатом коуч-тренера і фінансиста с 20-річним стажем Світлани Самарченко.

12 жовтня о 14.00 запланований тренінг за участю фінансового консультанта, підприємця й тренера в галузі навчання та розвитку особистості Олексія Драчова та гра «Cashflow».

Кількість учасників кожного тренінгу обмежена: 6 осіб.

«Додатково «I-Smart» впроваджує серію вебінарів щодо актуальних змін оподаткування представників МСБ для учасників зустрічей від партнерів Центру – представників міжнародної мережі CrowLF. Перший бонусний вебінар буде проведено для учасників клубу вже в цю суботу о 14.00», – повідомляють організатори.

Аудиторія заходів: підприємці, власники компаній, менеджери першої та середньої ланки, студенти і «просто всі ті, хто зацікавлений у поліпшенні своїх фінансових навичок у повсякденному житті».

Тематика:

  • як правильно управляти особистими фінансами;
  • чим відрізняється «лінійний дохід» від «пасивного»;
  • що таке контроль та облік ваших доходів та розходів;
  • як правильно себе вести, якщо вас звільнили з роботи;
  • що таке «активи» і «пасиви», хороший та поганий борг;
  • як правильно створювати або купувати бізнес.

«Більше того, ви зможете попрацювати над своїми комунікаційними, лідерськими якостями, а також більше уваги приділити розвитку своїх навичок продажу», – зазначається в повідомленні.

Учасників тренінгів чекають в офісі «I-Smart» за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 5 (другий поверх). Тел. 0635921268.

Реєстрація обов’язкова, потрібно заповнити аплікаційну форму.  

Також у центрі додали, що «для учасників клубу запланована серія клубних зустрічей, тренінгів та воркшопів для місцевих підприємців, а також тих, хто планує розпочати власну справу», під назвою «I-Smart weekend club».

«Кожна зустріч планується завчасно на підставі побажань аудиторії і проводитися виключно сертифікованими експертами з професійним досвідом», – запевнили в «I-Smart».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама