ЦВК зареєструвала Андрія Помазана кандидатом у нардепи на проміжних виборах на Херсонщині

Imgonline Com Ua Bigpicture Lqa0xe2ouu

Центральна виборча комісія України зареєструвала Андрія Помазана кандидатом від політичної партії «Нові Обличчя» на проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №184. Таке рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні ЦВК.

Проміжні вибори відбудуться в окрузі №184 31 жовтня цього року. Вони були призначені після того, як парламентар від цього округу Ігор Колихаєв став Херсонським міським головою та склав депутатський мандат.

«Андрій Помазан – досвідчений управлінець, який перш за все захищає інтереси громад та місцевого самоврядування», – прокоментував реєстрацію однопартійця кандидатом у нардепи лідер «Нових Облич» Володимир Карплюк.

«Під час виборчої кампанії та в разі обранні я зверну увагу всього суспільства на необхідність прийняття низки законопроєктів, які розширять повноваження місцевих громад та зменшать тиск на малий і середній бізнес», – зазначив у своєму коментарі ITV Андрій Помазан.

Нагадаємо, Андрій Помазан – депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя». Раніше він був сільським головою Михайлівки-Рубежівки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!