Реклама

Цих вихідних в Ірпені — масштабний Family WeekEnd Fest-2019

Цих вихідних в Ірпені — масштабний Family WeekEnd Fest-2019

1-2 червня до Дня захисту дітей в Ірпені відбудеться масштабний фестиваль Irpin Family WeekEnd Fest 2019. Впродовж двох днів на центральній площі міста організатори обіцяють різноманітну розважальну програму, яка стане цікавою для усієї родини. Цього року родзинками фестивалю стануть захопливий парк атракціонів та святковий концерт за участю відомих виконавців та гуртів українського шоу-бізнесу.

Як повідомляє офіційний сайт Ірпінської міської ради, на жителів та гостей міста чекає насичена дводенна програма – книжковий фестиваль BookFast-2019, парк атракціонів, фестиваль вуличної їжі, море морозива та солодкої вати, локації від “Міста професій”, танцювальний фестиваль-конкурс, дитяча анімація, турнір BeyBlade, ярмарок hand made , майстер-класи, лекції, презентації, святковий концерт та ще багато цікавого.

«Це грандіозне свято відбудеться завдяки об’єднанню трьох місцевих фестивалів – Irpin Family Weekend, Irpin Book Fest-2019 та Mega Star, які щорічно проходили в Ірпені. Організатори переконані, що Family Weekend Fest-2019 – це подія яку варто відвідати. Незабутні враження Вам гарантовано!», — обіцяє Irpin.ua.

Family WeekEnd Fest-2019 в Ірпені втретє організовується відділом культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради за сприяння Володимира Карплюка та команди «Нові обличчя». Участь в організації також беруть «IrpinKids», «IrpinTravle» та «Квитковий офіс». Інформаційну підтримку фестивалю забезпечують ITV, Ірпінський вісник, 04597.ua.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини