Твоя думка важлива: ірпінська молодь долучається до проєкту U-Report

photo_2023-03-02_14-27-57

Ірпінська молодіжна рада починає співпрацю із проєктом U-Report, в рамках якого проводять різноманітні опитування серед молоді. Завдяки цьому школярі та студенти громади зможуть висловлювати свою думку в чат-ботах проєкту, а відтак долучатися до змін у рідному селі, місті, області й країні.

Презентація проєкту U-Report відбулася сьогодні в Ірпінській міській раді. У ній взяли участь члени Ірпінської молодіжної ради, студенти Державного податкового університету та учні старших класів шкіл та ліцеїв Ірпеня.

«Головна задача платформи – через твої відповіді стати рушієм змін, які є актуальними та важливими саме для тебе! Адже завдяки твоїм відповідям різноманітні громадські та міжнародні організації, державні установи бачать те, чим насправді живе і цікавиться молодь. Ці знання допомагають їм ініціювати саме ті програми і проєкти, які тобі дійсно потрібні! Тож, коли ти проходиш анонімні опитування в U-Report, то генеруєш зміни у суспільстві»,— розповідають представники U-Report.

В Ірпінській молодіжній раді кажуть, що така співпраця, завдяки великому охопленню та зручним платформам для опитування, допоможе якнайкраще вивчити настрої та побажання молоді в Ірпінській громаді.

«Ми уже думаємо над темами опитувань. Першочергово, скоріш за все, це буде щось про те, чого хочуть старшокласники й студенти Ірпеня, які проєкти хотіли б реалізувати в громаді та те, чим вони самі можуть бути корисні громаді», — розповів журналістам ITV голова Ірпінської молодіжної ради Дмитро Андрущенко.

Долучитись до опитувань в рамках U-Report можна у Telegram, Vider чи Faceboоk. Щоб пройти опитування саме своєї громади потрібно вказати кодове слово регіону.

Кодове слово для Київщини – «молоко» – МОЛОдь Київської Області.

Варто зазначити, що цього року в Україні почали відкривати регіональні представництва U-Report. Їх назвали U-Point. Одне із них створили й на Київщині – в столичному конгресно-виставковому центрі «Парковий».

U-Report вперше з’явився у 2012 році в Уганді. Сьогодні понад 90 країн дослухається до думки молоді завдяки опитуванням U-Report. Україна стала першою в Європі країною, де у 2015 році запрацював проєкт. Відтоді до опитувань долучилися близько 93 тисяч респондентів. U-Report показав свої результати і став рушієм позитивних змін для молоді в українському суспільстві.

Наприклад, саме опитування U-Report допомогли переконати місцеву владу відкрити молодіжний центр у Львові, розпочати національну програму з розвитку підприємництва, створити послуги з підтримки психічного здоров’я на початку пандемії COVID-19.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!