Реклама

У 2018 році інвестовано рекордну суму на розвиток освіти Ірпеня

У 2018 році інвестовано рекордну суму на розвиток освіти Ірпеня

26 лютого на засіданні виконавчого комітету ІМР було погоджено звіт про виконання міського бюджету Ірпеня за 2018 рік.

За словами Анастасії Попсуй, у порівнянні з 2017 роком загальний міський бюджет зріс на 32% і становив 1 млрд 26 млн 711 тис. грн. 245,3 млн з них – це бюджет розвитку – це наші з вами нові дороги, тротуари, парки, площі, спортивні майданчики та інші інфраструктурні об’єкти, які минулого року з’явилися в Ірпені

У 2018 році було виділено рекордну суму на розвиток освітньої сфери – понад 194 млн грн – це 20 % від усіх видатків. 248 млн грн пішли на соціальний захист населення. Понад 114 млн грн – на охорону здоров’я. На розвиток житлово-комунального господарства було спрямовано близько 49 млн грн, на культурно-мистецьку сферу – 15 млн грн, на розвиток фізичної культури і спорту – 7 млн грн.

«Всі ці цифри свідчать про те, що для Ірпеня важливий розвиток усіх без винятку сфер життя і для цього виділяються кошти з бюджету», – підкреслила в.о. міського голови.

Детальний звіт виконання міського бюджету за 2018 рік невдовзі буде опубліковано на офіційному сайті Ірпінської міської ради, де з ним зможе ознайомитися кожен охочий».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!