У Бучі благодійники влаштували свято Матері

Святковим концертом «Я люблю тебе, мамо!» у Бучі відзначили День Матері. Організувала його благодійна організація «Разом за життя». У святковому концерті взяли участь 7 дитячих колективів, всього 116 дітей — вихованців цієї організації.

Тетяна Дубенчак  — президент БО «Разом за життя»:

«Наша мета – показати дітей нашої організації, які займаються у різних творчих колективах та дати їм можливість показати себе».

Цей день об’єднав цілі родини. Сюрпризом для всіх  став  танок «Василина» у виконанні  матусь.

А багатодітна родина Голяченків  продемонструвала сімейне хобі – пісочну анімацію, яка не залишила байдужим жодного глядача.

Катерина Голяченко, мати багатодітної родини:  

«Почалося з того, що в нас син займається, їздить на фестивалі, дуже йому подобається, в нього непогано виходить і наш тренер вирішив нас об’єднати і запропонував нам до цього свята зробити такий номер».

Привітати  бучанських матерів  завітали гості з Київської обласної державної адміністрації.

Дмитро Вітов, начальник служби у справах дітей і сім’ї  Київської обласної  державної адміністрації:

«Я хочу побажати усім матерям України та Київської області і нашої Бучі усього найкращого в їхньому житті. Бог створив жінку, як найбільший прояв своєї любові. Без жінки не було би нас, не було би нашого народу, нашої країни. Щастя вам, жінки!»

Підтримав благодійний захід і  депутат  Бучанської міської ради  Олександр Таможній.

Кожна жінка отримала від нього в подарунок горщик із саджанцями полуниці.

Олександр Таможній, депутат Бучанської міської ради:

“Продовжується наша співпраця з Благодійним фондом «Разом за життя». Сьогодні ми організували захід для берегинь нашого роду. Бажаємо всім миру, добра, злагоди, жіночого щастя!»

Попри нелегку долю, яка випала на плечі багатьох із цих жінок, всі вони сповнені оптимізму, любові  до життя і до ближнього. Чого і всім іншим бажають.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300