У будинку N26 на вул. Грибоєдова в Ірпені встановлюють нові вікна (фото)

photoeditorsdk-export (76)

У під’їздах будинку N26 на вул. Грибоєдова в Ірпені встановлюють нові сучасні вікна, повідомив депутат міської ради від партії «Нові Обличчя» Олександр Пащинський. Заміну вікон, а також облаштування критого сміттєвого майданчика та ігрового майданчика для дітей було заплановано під час недавньої зустрічі першого заступника міського голови Олександра Маркушина і депутата Пащинського з мешканцями будинку.

«Пообіцяли та відразу виконали! Вчора було розпочато заміну старих вікон на сучасні металопластикові в під’їздах будинку N26 по вулиці Грибоєдова. Про це та інші питання, які хвилюють жителів будинку, говорили днями під час зустрічі. Нагальним є питання облаштування майданчика для сміттєвих контейнерів, і ми з командою вже розпочали роботу… Такий майданчик має бути повністю закритий, тому на вхід до нього заплановано встановити магнітні замки. Так ми обмежимо доступ сторонніх осіб. Також на прохання мешканців я пообіцяв власним коштом провести заміну дитячого майданчика у дворі цього ж будинку. Це частина програми капітальної реконструкції прибудинкової території, що запланована на наступний рік. Але дітям вже зараз не вистачає комфортного, а головне безпечного простору на подвір’ї», — розповів Олександр Пащинський.

Нагадаємо, вчора в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов повідомив про те, що завершується будівництво критого сміттєвого майданчика на прибудинковій території по вул. Соборній, 146, 148 і Миру, 16.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!