У День дарування книг Ірпінська бібліотека чекає на подарунки

410

14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Працівники Ірпінської центральної бібліотеки запрошують всіх небайдужих подарувати книгозбірні україномовну літературу.

«Цього дня прийнято дарувати книги бібліотеці, один одному, членам родини, насамперед дітям і молоді, чи просто залишати книги у людних місцях. Чекає подарунків і наша Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського!», — написала на своїй сторінці у Фейсбук директорка бібліотеки Олена Циганенко.

Вона додала, що очищені від російських книг книжкові полиці Ірпінської бібліотеки очікують українську книгу, яка формує особистість та українську ідентичність, будує потужний культурний і національний простір.

Варто зазначити, що Міжнародний день дарування книг був започаткований у 2012 році завдяки ініціативі американської книжкової блогерки Еммі Бродмур. Свято покликане об’єднати всіх, хто любить читати книги та виховує любов до читання.

Нагадаємо, у вересні минулого року Ірпінська міська дитяча бібліотека отримала від Українського інституту книги 451 нове видання. А у грудні благодійники із Великобританії передали юним ірпінським читачам ще 50 англомовних книг для дітей.

Крім того, рік тому, у лютому 2022 року, Ірпінська міська бібліотека для дітей отримала 325 нових книг, придбаних наприкінці минулого року за кошти бюджету громади. А Український інститут книги передав Ірпінській центральній бібліотеці 311 книжок.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300