Реклама

У День міста Ірпінь стане ареною фестивалів

Photoeditorsdk Export 2019 09 20t134336.489

У рамках святкування Дня Ірпеня в місті буде проводитися низка мистецьких фестивалів: «Мій Ірпінь молодий», «Street Music Fest», «Folk Irpin», «Irpin Jazz Fest».

У мистецькому фестивалі «Мій Ірпінь молодий», який відбуватиметься на центральній площі 21 вересня з 12.00 о 17.00, візьмуть участь вихованці танцювальних і вокальних студій та Ірпінського центру позашкільної освіти, хореографічні й театральні колективи.  

У той же час вулиця Шевченка та Площа творчого духу стануть майданчиком фестивалю вуличної музики «Street Music Fest». Виступатимуть, зокрема, ансамблі «Yellow Shoes», «Charlie Band» і «Kaiff & Mint», викладачі й учні Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Із 13.00 до 17.00 у парку Незнайка буде проходити фестиваль «Folk Irpin». Українські й закордонні мистецькі колективи виконуватимуть фольклорні пісні, народну музику й танці.

Наступного дня фестивальною сценою стане Ірпінська набережна: там із 13.00 до 17.00 звучатиме джаз. У фестивалі «Irpin Jazz Fest» братимуть участь музиканти з дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського та спеціальний гість – оркестр «Big «Yellow» Band».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама