Реклама

У Коцюбинському активно впорядковують прибудинкові території (відео)

У Коцюбинському активно впорядковують прибудинкові території. Адже десятиріччями їх оновленням у селищі ніхто не займався. За багато років двори перетворилися на суцільні ями. А тому найперше почали ремонтувати асфальтне покриття.

Сергій Даніш, в. о. Коцюбинського селищного голови:
«Ми обіцяли людям, що відремонтуємо прилеглі території (принаймні, наскільки зараз вистачає коштів), щоб людям було комфортно автомобілями рухатися біля своїх будинків, колясками, велосипедами, і взимку було легше чистити».

Зараз ремонтна бригада працює у дворі будинку 17-А на вулиці Пономарьова. Цю територію взялися оновлювати з ініціативи депутата Віталія Лазаренка. Він же й контролює тут весь хід робіт. Одразу після цієї території ремонтники перейдуть у сусідні двори. Вже підготували до асфальтування подвір’я  будинку №34. Частину двору заасфальтували раніше. Мешканці такі зміни помітили й оцінили.

Антоніна, мешканка Коцюбинського:
«Ви не були у нас тут ніколи? Тут одні вибоїни були. Оце все розвалювалось, тут по коліна в болоті ми ходили».

Люди звертають також увагу на зручну асфальтовану доріжку — її проклали на місці протоптаної пісчаної стежки поміж сусідніми будинками.

Сергій Даніш:
«Ми зараз тут розчистимо, чорноземом причорнимо і поставимо два ліхтарі для освітлення».

Поступово в Коцюбинському планують відремонтувати всі прибудинкові території. За словами виконуючого обов’язки селищного голови Сергія Даніша, на ямковому ремонті дворів зупинятися не збираються.

Сергій Даніш:
«Буде в багатьох дворах відновлення благоустрою, будуть відновлені лавочки, доріжки, освітлення, озеленення».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!