Реклама

У Коцюбинському облаштовують перший бювет із питною водою

Photoeditorsdk Export 2019 12 13t163635.969

У селищі Коцюбинському на Київщині почали споруджувати перший бювет із питною водою. Про це повідомив член виконавчого комітету селищної ради, депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко.

Він зазначив, що бювет з’явиться на подвір’ї будинку №7 по вул. Меблевій.   

«До стаціонарного водопроводу буде підключена спеціальна сучасна система комплексної очистки води, і кожен охочий у будь-який зручний для себе час зможе набрати очищену питну воду. Після запуску бювету ми обов’язково зробимо пробні аналізи води і повідомимо результати», – розповів депутат.

Він повідомив, що роботи ведуться на умовах співфінансування з Ірпенем: «За рахунок ірпінського бюджету встановлюється система очищення води, а Коцюбинська селищна рада проводить благоустрій території: буде зроблений зручний майданчик, навіс, лавка».

За словами Богдана Слюсаренка, якщо новинка матиме попит серед коцюбинчан, то наступного року в селищі відкриють ще три такі бювети.

Як повідомлялося, протягом року в Коцюбинському були замінені вікна в під’їздах двох десятків багатоквартирних будинків, які належать до комунального житлового фонду. Кошти на завершення цього процесу в усьому селищі місцева влада обіцяє передбачити в бюджеті на наступний рік.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама