У Коцюбинському стартував двомісячник благоустрою

У Коцюбинському розпочали генеральне прибирання. Тут оголосили великий двомісячник благоустрою і до 1 травня збираються навести порядок на вулицях, дорогах і в дворах.

Головне завдання, кажуть у селищній раді, позбутися великих стихійних сміттєзвалищ та іншого сміття. Майже щодня вантажівки вивозять опале листя, будівельні відходи та інший непотріб, що накопичився у Коцюбинському за останні роки. Ще одне пріоритетне завдання – полагодити каналізаційні люки, які давно стоять відкритими. Частину уже замінили і продовжують працювати. Також взялися за оновлення вуличного освітлення. Встановили новий ліхтар і на зупинці громадського транспорту на виїзді в Київ. Раніше тут взагалі не було освітлення, скаржаться у селищі.

Сергій Даніш, в.о. коцюбинського селищного голови:

 «Освітлення нове вже встановлене по вулиці Шевченка – там встановлені нові стовпи, вже закуплене повністю нове обладнання. По селищу ми ще восени замінили 60 ламп. Зараз ми також повністю все оглядаємо, слухаємо побажання  людей та, коли дозволяють погодні умови, замінюємо».

Особливу увагу під час двомісячника благоустрою у селищі також планують приділити дорогам. На всіх вулицях обіцяють зробити ямковий ремонт, а вулиці Пономарьова та Бакала очікує капітальний ремонт.

Триватиме двомісячних благоустрою у Коцюбинського до 1 травня. А вже 23 та 24 березня тут відбудеться велика толока для усіх мешканців селища.