У Коцюбинському в багатоквартирних будинках встановлюють енергоефективні вікна

вікна_коц2

У селищі Коцюбинське по вулиці Доківській місцева влада встановлює енергоефективні вікна в комунальних багатоквартирних будинках.

Про це повідомив в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш:

«Наша команда працює над запровадженням енергоефективних заходів у Коцюбинському. Одним із таких є заміна старих вікон у під’їздах комунальних багатоквартирних будинків. За кошти місцевого бюджету вже придбали сучасні енергозберігаючі вікна та саме зараз встановлюємо їх у будинках на вулиці Доківській — №11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39».

Він зауважив, що це дозволить не лише зробити під’їзди значно теплішими, а й заощадити кошти мешканців на послуги теплопостачання в опалювальний сезон.

«Минулого місяця ми повністю замінили вікна у під’їздах будинку по вул. Пономарьова 6/3. А минулого року за кошти ірпінського бюджету оновили вікна майже у всіх будинках по вулиці Меблева. Плануємо поступово замінити вікна у всіх будинках селища», — зазначив Сергій Даніш.

Нагадуємо, що Ірпінська міська рада у 2019 році визначила одним із головних пріоритетів своєї діяльності реалізацію програми «Теплий під’їзд», яка передбачає ремонт дахів, встановлення енергоефективних вікон та дверей у під’їздах комунальних багатоквартирних будинків старого житлового фонду.

Раніше ITV розказало про пріоритети роботи Коцюбинської селищної ради у проекті «День у деталях з Сергієм Данішем».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!