У Коцюбинському відбулася перша сесія ради нового скликання (відео)

Сьогодні в Коцюбинському відбулася перша сесія селищної ради нового скликання. Голова територіальної виборчої комісії Олександр Маматов оголосив про обрання селищним головою Сергія Даніша. За нього проголосували 58,9% виборців.

Олександр Маматов, голова селищної ТВК:
«Коцюбинська селищна територіальна виборча комісія зареєструвала Даніша Сергія Павловича Коцюбинським селищним головою».

Новообраний голова прийняв присягу й офіційно приступив до виконання своїх обов’язків.

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Першочергове завдання – це треба зараз, до Нового року, сформувати окрему територіальну громаду. Над цим ми вже почали працювати і зараз плідно й потужно будемо створювати територіальну громаду».

Новообраним депутатам вручили посвідчення. Відповідно до результату виборів, до селищної ради дев’ятого скликання увійшли два депутати від партії «Голос», чотири – від «Європейської солідарності», п’ять представників партії «Слуга народу», шість мандатів отримали депутати від партії «Удар». Та найбільше мандатів отримали представники партії «Нові Обличчя»: їх у раді дев’ять.

Олексій Олійник, депутат селищної ради від партії «Нові Обличчя»:
«Новостворена ОТГ потребує дуже багато роботи. Хочеться одразу відкласти будь-які політичні спори і приступити до господарських питань, яких у нас дуже багато в селищі».

Дмитро Андрющенко, депутат селищної ради від партії «Слуга народу»:
«Найголовніше – треба прийняти бюджет на наступний рік, щоб розуміти, які в нас будуть видатки, і щоб щось планувати для селища».

Сьогодні ж, на першому засіданні, шляхом таємного голосування депутати обрали секретаря ради. Ним стала депутатка від партії «Нові Обличчя» Юлія Главацька.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!