У Коцюбинському встановлюють камери вуличного відеоспостереження (відео)

На вулицях Коцюбинського на Київщині встановили шість нових камер відеоспостереження – стільки ж, скільки  запустили в роботу минулого року.

Богдан Слюсаренко, член виконкому Коцюбинської селищної ради:
«За нашим зверненням Ірпінь профінансував два роки поспіль закупівлю 12 камер для безпеки жителів селища Коцюбинське».

Одну з відеокамер розмістили на в’їзді в селище з вулиці Пономарьова.

Олексій Урін, директор «RESHENO.SYSTEMS»:
«У цьому місці стоїть камера, яка призначена для визначення автономерів. Тобто вона не оглядова, для розуміння загальної ситуації, а спеціалізована – вузький кут. Якраз на цій ділянці це дуже добре, бо знижується швидкість транспортних засобів, і дуже гарно видно номери».

Другу спеціалізовану камеру встановили на в’їзді в Коцюбинське з вулиці Бакала. Чотири інші спостерігатимуть за рухом транспорту на перехрестях селища.

Олексій Урін:
«Це звичайні оглядові камери. Їхнє завдання – зробити широку картинку, щоби бачити всіх учасників руху».

Сигнали з камер надходять на відеореєстратор у селищній раді. Записи вже не раз допомагали поліції в розслідуванні злочинів.

Богдан Слюсаренко:
«Один із випадків, який був у 2019 році – це коли багато телеканалів показували, що в нас у Коцюбинському була спроба викрасти дитину. Її вивезли за межі Коцюбинського. Так от, одна з камер у Коцюбинському зафіксувала машину, на якій відбувалося вивезення. І це допомогло надалі в розкриті цього злочину».  

Зараз тривають роботи з підключення усіх ліній комунікації до відеокамер. У майбутньому патрульна поліція та «Муніципальна варта» Ірпеня матимуть доступ до зображення не лише в записі, але й у реальному часі.

Сергій Даніш, в. о. Коцюбинського селищного голови:
«Ми не збираємося зупинятися на тому, що вже зроблено. Сьогодні найнебезпечніші місця вже отримали відеонагляд. Будуть далі встановлюватися камери у всіх людних і небезпечних місцях у селищі – продовжимо цю роботу і зробимо наше місто безпечним».