У Коцюбинському взялися за вирішення питання безпритульних тварин

sochineniejivotnie1-0b7b43d395b9b8173c97a016700f6ebf

Депутати Коцюбинської селищної ради ухвалили місцеву  Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2021-2023 роки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очільник Коцюбинського Сергій Даніш.

«Дуже часто ми спостерігаємо на вулицях нашої громади безпритульних тварин, які в складних обставинах потребують кваліфікованої допомоги. В основному, цим займаються волонтери з власної ініціативи. Сьогодні депутати ради зробили крок їм назустріч… Сподіваюсь, це буде відчутна підтримка нашим волонтерам та тваринам, які залишились наодинці», – зазначив Даніш.

Коцюбинський селищний голова розповів журналістам ITV, що ухвалення такої програми підтримали депутати партій Нові обличчя, Слуга народу та Європейська Солідарність. Наразі на вирішення питання безпритульних тварин у селищі виділено 50 тисяч гривень.

«Це тільки початок. Ми розуміємо, що цих коштів не достатньо на все. Тому поступово будемо виділяти ще. Адже безпритульні тварини на вулицях селища інколи є загрозою здоров’ю мешканців громади. Тому маємо створити належні умови і для безпеки коцюбинчан, і гуманні умови для життя безпритульних чотирилапих», – пояснив Сергій Даніш.

Радо зустріли таку новину в ірпінській Службі захисту та лікування тварин.

«Для роботи в регіоні важливо, аби у кожного сусіда працювала та існувала така програма. Для нас- це мрія, щоб у всій Україні ставлення до тварин було гуманним», – написала керівниця Служби у соцмережі Фейсбук.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!