У Коцюбинському з’явиться свій «шериф»

photoeditorsdk-export (43)

Коцюбинське на Київщині приєднується до загальнонаціонального проєкту «Поліцейський офіцер громади». Про це йшлося під час зустрічі заступника начальника Ірпінського відділу поліції Юрія Сірцова з Коцюбинським селищним головою Сергієм Данішем, повідомляється на сторінці відділу в соцмережі.

«”Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там», – сказав Юрій Сірцов.

Як зазначається в повідомленні, головне завдання поліцейського офіцера громади – «орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щодня забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень».

За словами правоохоронців, Сергій Даніш підтримав проєкт і пообіцяв винести його на розгляд Коцюбинської селищної ради на найближчій сесії.

За інформацією пресслужби Міністерства внутрішніх справ, завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади» суспільству пропонується новий рівень комунікації та поліцейського сервісу – т. зв. «community policing». Новий проєкт передбачає, що, на відміну від нинішніх дільничних, офіцер громади 80-90% робочого часу перебуватиме в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. А громада візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи. Щоб стати офіцером громади, необхідно пройти спеціальне навчання та отримати відповідні навички – зокрема, щодо розслідування кримінальних проступків, вирішення питань безпеки дорожнього руху, ведення превентивної роботи і з дорослими, і з дітьми, контролю за обігом зброї тощо.  

Проєкт охопить близько 30 тисяч малих населених пунктів України, в яких проживає 28 мільйонів громадян. Минулого року він впроваджувався у 802 громадах як пілотний, а цьогоріч поширюється на всю країну.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини