Реклама

У КОВА опублікували Каталог відновлення Київщини за 2022 рік

Photo 2023 08 01 19 00 54

На сайті Київської обласної військової адміністрації опублікували Каталог відновлення Київщини за 2022 рік. Про це під час брифінгу повідомив очільник КОВА Руслан Кравченко.

«Ефективне відновлення – це не лише про швидкість. Це насамперед про зміну підходів на всіх етапах робіт. Це те, чого від нас вимагають як наші громадяни, так і міжнародні партнери. Саме тому всі об’єкти, які були відновлені протягом 2022 року за кошти, виділені з резервного фонду держбюджету, вже внесені до Каталогу відновлення області», – розповів Руслан Кравченко.

Зокрема, за минулий рік у регіоні відновили більш ніж тисячу таких об’єктів. Загальна сума робіт — понад 740 мільйонів гривень. У каталозі можна дізнатися інформацію про кожен об’єкт: хто виконував роботи, що було зроблено та за які кошти. Наприклад, до Каталогу відновлення Київщини за 2022 рік внесено 309 відновлених об’єктів Ірпінської громади. Загальна вартість робіт — понад 304 мільйони гривень.

Також начальник КОВА анонсував створення каталогу й за 2023 рік.

Під час брифінгу Руслан Кравченко акцентував увагу і на якості відбудови.

«Усі об’єкти проходять належний технічний нагляд протягом усього періоду будівництва. Для контролю за якістю вже створені спеціальні комісії у складі представників місцевого самоврядування, підрядних організацій та балансоутримувачів об’єктів. Усі недоліки фіксують і передають підрядникам, щоб ті оперативно їх усували», – зазначив він.

Очільник КОВА нагадав мешканцям Київщини про «Гарячу лінію» обласної адміністрації, куди кожен може звернутися зі своїми зауваженнями щодо якості виконаного ремонту чи з іншими питаннями, які стосуються відбудови. Телефон «Гарячої лінії» КОВА: 044-363-07-43.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама