У Києві підписали меморандум про створення «Міжнародної медіаплатформи Україна-Азербайджан»

409_original

У Києві підписали меморандум про співпрацю та взаємодію при створенні і діяльності “Міжнародної медіаплатформи Україна-Азербайджан”. Про це повідомляє Інформаційне агентство «УНІАН».

Урочисте підписання меморандуму відбулося у прес-центрі УНІАН під час проведення круглого столу за участю голови Об’єднаної діаспори азербайджанців України, доктора юридичних наук Хікмета Джавадова і голови громадської організації «Інститут постінформаційного суспільства» Дмитра Золотухіна.

Радник глави Офісу Президента України Олексій Арестович зазначив, що російськомовний, англомовний, тюркомовний і україномовний простір «давно перетворилося в поле бою». «Те, що ще двадцять років тому називалося інформуванням, вже не існує. Особливо це стосується російськомовного простору, тому що там практично будь-яке повідомлення перетворено в такий ударний меседж, завдання якого – слідувати цілям російського керівництва», – сказав Арестович.

Він зазначив, що не може згадати хоча б одне медійне російськомовне агентство, яке б неупереджено інформувало про 44-денну війну в Нагірному Карабасі в минулому році.

«Тому для того, щоб уникнути цього тиску на обидві сторони, на людей, які нас читають, дивляться і беруть інформацію з джерел української преси та азербайджанської, – такий двосторонній міст давно потрібно було б створити. Ми можемо тільки вітати, що він створюється зараз», – підкреслив Арестович і висловив надію, що створення «Міжнародної медіаплатформи Україна-Азербайджан» переросте в довгу, дружню і нескінченну співпрацю.

На його думку, системне, постійне і чесне інформування громадян щодо подій в Україні й Азербайджані може допомогти протидіяти недобросовісному впливу ззовні. «Тоді ми маємо дуже хороший шанс зробити роботу, яка дозволить людям отримувати реальну інформацію, причому як в режимі постійного, так і в режимі кризового реагування, що дуже важливо», – сказав Арестович.

У свою чергу, народний депутат України, заступник голови гр