У Києві презентують трейлер фільму «Буча»

61 Large V1662728604

У вівторок, 13 вересня, в Києві відбудеться презентація тизер-трейлера фільму «Буча», присвяченого реальним подіям, що відбувалися в Бучі, Ірпені, Ворзелі й Гостомелі під час російської окупації в лютому-березні цього року. Про це повідомляє сайт realist.online.   

Фільм розповідає про порятунок 203 місцевих жителів Костянтином Гудаускасом – громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі. Завдяки своєму казахстанському паспорту він мав можливість проїжджати на окуповану росіянами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин на власні очі бачив весь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування. 

Після звільнення Київщини Костянтин став героєм багатьох статей і телесюжетів національних і світових ЗМІ.

«У кінострічку також буде включена сцена порятунку відомого українського композитора Ігоря Поклада, який під час трагічних подій перебував у своєму будинку в Ворзелі. Декілька творів Ігоря Дмитровича, такі як “Сіла птаха” та Марш Сотні з оперети “Конотопська відьма” будуть використані у фільмі в якості саундтреків», – розповідають творці картини.

Тизер-трейлер драми «Буча» був знятий на кошти американських інвесторів. Надалі фінансувати виробництво фільму також будуть виключно іноземні інвестори та меценати. 

Зйомки фільму заплановані на грудень-січень, а премʼєра має відбутися на роковини трагедії.

У презентації візьмуть участь продюсер стрічки Олександр Щур, режисер Станіслав Тіунов, волонтер, прототип головного героя фільму Костянтин Гудаускас, народний артист України, заслужений діяч мистецтв, Герой України Ігор Поклад.

Презентація відбудеться о 18:00 у кінотеатрі «Оскар» (Спортивна площа, 1-А, ТРЦ «Gulliver», 7-й поверх).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!