Реклама

У Києві збільшилася кількість хворих на COVID-19, які перебувають у важкому стані

У Києві збільшилася кількість хворих на COVID-19, які перебувають у важкому стані

У Києві збільшилася кількість хворих на COVID-19, які перебувають у важкому стані. На сьогодні їх 48. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив сьогодні під час онлайн-пресконференції.

«У лікарнях столиці сьогодні перебувають 274 хворих на коронавірус, у тому числі 11 дітей. Із підозрою на COVID-19 госпіталізовані 66 мешканців столиці. На жаль, збільшується кількість хворих у важкому стані. Їх на сьогодні 48. Семеро підключені до апаратів штучної вентиляції легень», – сказав Кличко. 

Крім того, за його даними, 442 особи госпіталізовані в медзаклади міста з діагнозом «пневмонія». Тільки за минулу добу зареєстровано 40 таких пацієнтів.

Віталій Кличко повідомив, що міська влада столиці ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів.

«Відповідно до постанови уряду, місто ухвалило рішення про посилення протиепідемічних заходів у столиці. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів) – до 22-ї години. Обмежено також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру – з 22-ї години», – сказав мер.

Він також зазначив, що на випадок необхідності прийому другої хвилі хворих на COVID-19 у лікарнях Києва підготували майже 800 ліжок.

«Лікарні першої хвилі, розраховані майже на 900 ліжок, заповнені на 31%. Це 8 міських лікарень і 2 пологові будинки. Додатково створені місця в Олександрівській лікарні. Там виділили ще один корпус для прийому та лікування хворих на коронавірус – іще 70 ліжкомісць. А також – місця у спеціалізованих медичних закладах. Якщо знадобиться, для другої хвилі прийому хворих місто підготувало майже 800 ліжок ще в 7 лікарнях столиці», – розповів Кличко.

Нагадаємо, за останню добу в Києві зафіксували 101 випадок коронавірусної хвороби та 35 одужань. Усього за період епідемії захворіло 5138 киян, вилікувалося 1598. За даними пресслужби Київської міськдержадміністрації, померло 108 хворих. Зараз у столиці — 3432 активні випадки захворювання.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!