У МОЗі пояснили особливості статистики летальних випадків від COVID-19

picture2_sredi-umershih-po_366893_p0

У статистику летальних випадків від COVID-19 потрапляє смерть кожної людини, в якої був виявлений коронавірус, проте це не означає, що у всіх цих випадках до летального результату призвела саме коронавірусна хвороба. Про це заявив сьогодні на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Якщо говорити про летальні випадки, потрібно наголосити, що сьогодні в статистику летальних випадків коронавірусної хороби потрапляють усі випадки, в яких ми діагностували коронавірусну хворобу. Це не означає, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до летального наслідку. Проводячи аналіз і розглядаючи кожен конкретний випадок, ми відслідковуємо, що смерть відбувається і з інших причин, тому найближчим часом на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я ми покажемо детальну розбивку щодо кожного з 17 випадків», — сказав заступник міністра.

При цьому він звернув увагу на те, що «найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих із цукровим діабетом».   

«Ще раз наголошуємо, що люди похилого віку, особливо з хронічними захворюваннями, особливо з захворюваннями, що пригнічують імунну систему – сьогодні у групі великого ризику. Саме в цій групі ризику виникає найбільше ускладнень, найбільш тяжко протікає захворювання і найбільша кількість летальних випадків», — додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні зареєстровано смерть 17 людей (чотирьох — за останню добу), у яких виявили коронавірусну інфекцію. У Київській області зафіксовано три летальні випадки (за останню добу — один).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!