Реклама

У Музеї гетьманства відкрилась виставка ірпінської художниці

У Києві, у Музеї гетьманства, відкрилася персональна виставка ірпінської художниці Євгенії Харгрі. Місткиня запросила усіх пройтися дорогою щастя. Тією, яку створила сама у своїх картинах, яку відчуває у процесі творення. «Дорогою щастя» назвала художниця і презентацію своїх робіт.

Євгенія Харгрі, художниця:

«Безумовно, персональна виставка у життя митця — це визначна подія і таку подію супроводжують колеги, завдяки яким і відбувається  новий етап у житті. Відбувається щось таке чого ще не було»

Анатолій Марчук, заслужений художник України:

«Те, що вона представила сьогодні на цій виставці — цікаво… Звичайно, вона показує себе як графік, як живописець. І це говорить про те, що вона шукає себе».

Євгенія Харгрі — творець лаконічних і водночас динамічних картин у авторській техніці та різноманітних жанрах.  Для неї важливо не лише форма і фарби. Художниця  створює смисли. Сама вона  каже — її картини про життєве утвердження, про джерело радості і відчуття балансу.

Петро Зикунов, заслужений художник України:

«Що таке персональна виставка? Це, коли художник розкриває свою душу. Вставляє картини. І якщо ви побачили – це, дійсно, в в неї така душа творча. Чиста і приємна».

Євгенії вдалося поєднати у своїй творчості реалізм, імпресіонізм, футуризм з академічними жанрами – пейзажами, натюрмортами, портретами. Знавці мистецтва визнають у цьому особливість художниці. Полонила гостей виставки  і графічна частина експозиції – намальований Ірпінь. 

Про особливий дар художниці свідчать її портретні роботи.  Фахівці кажуть, піймати характер вдається далеко не кожному. А їй вдалося. Такою представляє авторка на виставці Ірпінську інтелігенцію.

Художниця зізнається, найпершим критиком і особливим поціновувачем її картин та натхненником є її чоловік. І його думка в осмисленні процесу творення надзвичайно цінна .

Митець — це той, кому пощастило творити завдяки друзям і однодумцям, каже художниця, і особливо завдячує своїм батькам.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!