У Михайлівці-Рубежівці демонтували несанкціоновані рекламні банери (відео)

У селі Михайлівка-Рубежівка вже вкотре знімають несанкціоновану рекламу. Все через те, що власники рекламних банерів не мають на них законних документів.

Дмитро Скрипник, перший заступник начальника КП «Управління благоустрою міста»:
«Цьому підприємцю, власнику реклами був наданий припис на те, щоб він або надав документи на її оформлення, або демонтував самостійно. Дана особа не демонтувала рекламу, тому зараз йде примусовий демонтаж».

Комунальне підприємство «Управління благоустрою міста» на постійній основі контролює рекламу на території всієї Ірпінської громади, до складу якої і входить Михайлівка-Рубежівка. Несанкціонованої реклами тут вистачає: лише з початку нового року на території селища демонтували вже понад 300 банерів.

Дмитро Скрипник:
«Сьогодні демонтували дві конструкції зовнішньої реклами і чотири банери. Надалі також будемо слідкувати за несанкціонованою рекламою».

Для оформлення реклами підприємцям перш за все потрібно звернутися у відділ архітектури Ірпінської міської ради. Там надається відповідний пакет документів, оформивши який, власники не матимуть жодних проблем із законом. А якщо документів немає, «Управління благоустрою» формує наказ про примусовий демонтаж рекламних банерів.

Катерина Караченцова, начальниця відділу КП «Управління благоустрою міста»:
«До наказу є додаток, у якому в табличку прописуються всі конструкції, які підлягають демонтажу: як виглядає конструкція, якого вона кольору, розміру, де вона встановлена – з чітким вказуванням адреси».

Дмитро Скрипник:
«Наголошуємо вкотре, що вся несанкціонована реклама, яка буде розвішуватись, буде демонтована представниками «Управління благоустрою міста»».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!