У Михайлівці-Рубежівці перший випадок Covid-19. УЖКГ «Ірпінь» дезінфікує ЖК

сайт1

У селі Михайлівка-Рубежівка виявлено перший випадок захворювання на коронавірус. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сільський голова Андрій Помазан.

«Сьогодні у мешканця, який проживає по вул. Чубинського виявлено Сovid-19. Дане питання взято під мій особистий контроль. Будьмо розсудливі, чуйні та людяні», — написав голова.

У житловому комплексі, де проживає хворий, одразу почали проводити дезінфекцію. На місце оперативно прибули поліція, рятувальники, а також Муніципальна варта Ірпеня та спеціальна бригада УЖКГ «Ірпінь», яка здійснює дезінфекційні заходи.

«Сільський голова Андрій Помазан звернувся до нас за допомогою у проведенні дезінфекції. Ми миттєво відреагували. Всі були підняті по тривозі і вже за годину два будинки будуть повністю продезінфіковані», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, який теж прибув до Михайлівки-Рубежівки.

Нагадаємо, що в Ірпінському регіоні на сьогодні підтверджено 27 випадків захворювання на коронавірус: Ірпінь – 17, Коцюбинське – 5, Ворзель – 2, Гостомель – 3. Зараз на лабораторному дослідженні перебуває 24 зразки, у 296 випадках Covid-19 не виявлено, одужало 7 людей. Загалом від початку спалаху зафіксовано 347 підозр.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!