Реклама

У Михайлівці-Рубежівці відзначили День захисту дітей (відео)

Сотні кульок із найзаповітнішими дитячими мріями піднялися в небо над Співочим полем у Михайлівці-Рубежівці. Їх запустили найменші мешканці селища в Міжнародний день захисту дітей на благодійному фестивалі «Ми діти твої, Україно».

Діти:
«Моя найбільша мрія, щоб усі дітки були щасливі…»
«Щоб закінчилась війна пошвидше…»
«Щоб мама була здорова…»
«Щоб Україна зацвіла!»

А перед цим малеча досхочу ласувала солодкою ватою, розганяла енергію на батутах, допомагала професору Ухтишкіну проводити хімічне шоу. Професійні аніматори щоразу захоплювали малих новою затією. Так що нудьгувати було ніколи.

Діти:
«Герої казкові танцювали з нами, і це все мені сподобалось».
«Було дуже весело сьогодні!»

Так і має бути. Ніщо не повинно перешкоджати дітям бути щасливими і радіти життю. Дорослі Михайлівки-Рубежівки кажуть – самі щасливі, що можуть організувати для дітей свято під відкритим небом і не ховати їх у підвалах від обстрілів російських окупантів.

Катерина Пасюк, староста Михайлівсько-Рубежівського округу:
«Я безмежно щаслива всіх вас бачити тут, на цій площі, в нас у Рубежівці. Я щаслива бачити вас усміхненими і думаю, що дуже скоро будуть усміхнені не тільки наші діти, а взагалі діти всієї України».

На свято завітали і представники місцевої тероборони та Збройних сил України. Діти кажуть – солодощі від них були, мабуть, найсмачнішими у світі.

Олексій Орло, заступник командира 2-ї роти в/ч А-4046:
«І не сумнівайтеся: Збройні сили України зроблять усе, щоб у кожному куточку нашої держави був мир і щоб усі діти сміялися і веселилися так, як зараз у Рубежівці».

Юлія Геращенко, волонтерка-організаторка:
«Я дякую всім, хто долучився безкоштовно благодійно працювати, за те, що частину коштів виділили, за подарунки, за все. Дуже дякую вам і бажаю всім миру».

А щоб заявити про себе всій Україні, маленькі мешканці Михайлівки-Рубежівки залишають на карті держави відбитки своїх долоньок.

Діти:
«Це моя Україна, я тут живу!»
«Це наша Україна! Ми тут живемо!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!