У Михайлівці-Рубежівці встановлюють нові септики через проблему забруднення води

У Михайлівці-Рубежівці встановлюють нові септики через проблему забруднення води

У двох багатоквартирних будинках на вулиці Житомирській у Михайлівці-Рубежівці розпочали демонтаж старих септиків та встановлення нових. 

Про це за підсумками щотижневої наради з керівниками комунальних підприємств повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський. 

Роботи планують завершити до кінця тижня.

«Тут тривалий час існує проблема забруднення води. Для її комплексного вирішення було прийнято рішення про будівництво нового сучасного септика», — зазначив Пащинський.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпінському військовому шпиталі створюють шаховий осередок для військових

Сьогодні, 13:16

Детальніше
В ірпінському дитячому садочку «Рута» провели тренувальну евакуацію за участі рятувальників

Сьогодні, 12:20

Детальніше
Безпека громадян у пріоритеті: на Бучанщині тривають перевірки укриттів

Сьогодні, 12:05

Детальніше
Будівництво сучасного медцентру в Ірпені вийшло на фінішну пряму (відео)

Сьогодні, 11:34

Детальніше
Покинутий господарями пес Шерік шукає нову родину на Київщині

Сьогодні, 10:44

Детальніше
В Ірпені відзначили кращих освітян року (відео)

11 Jun 18:33

Детальніше
55 заявок на понад 22 млн грн: в Ірпені стартував конкурс проєктів ОСББ та ЖБК на отримання фінансової підтримки

11 Jun 16:50

Детальніше
В Ірпені стартував набір учасників до проєкту «Ірпінь: Архітектура пам’яті»

11 Jun 16:42

Детальніше
Ірпінська мистецька спільнота вирушить на пленер до Добропарку

11 Jun 16:37

Детальніше
У Бучі завершили відбудову будинку на вулиці Склозаводській, 9

11 Jun 16:30

Детальніше
У Бучанському районі будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації

11 Jun 16:25

Детальніше
Всі новини