У Михайлівці-Рубежівці й Козинцях уперше з’явилися старости

Photoeditorsdk Export 2020 11 27t181824.930

Сьогодні під час другої сесії Ірпінської міської ради були затверджені виконувачі обов’язків старост Михайлівсько-Рубежівського та Козинцівського старостинських округів. Ними стали Катерина Пасюк і Володимир Вигінний.

Катерина Пасюк – колишній секретар Михайлівсько-Рубежівської сільської ради (с. Михайлівка-Рубежівка та с. Забуччя). Володимир Вигінний – колишній сільський голова Козинців і Діброви.

Староста – нова посадова особа місцевого самоврядування. Ця посада створена для того, щоб інтереси всіх жителів сіл в об’єднаних територіальних громадах були належним чином представлені та задовольнялися соціальні, побутові й інші потреби мешканців села.

Відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», староста обирається на 5 років, є членом виконавчого комітету місцевої ради громади, представляє в ньому інтереси жителів села, здійснює комунікацію між владою та громадою села.

«Катерина Пасюк та Володимир Вигінний уже є фактичними старостами. Зараз, на час, поки ми узгоджуємо всі бюрократичні питання щодо утворення старостинських округів, ми затвердили їх на посади з приставкою «тимчасово виконуючих обов’язки». Цього вимагає процедура. Потім вони будуть затверджені остаточно», – пояснив журналістам ITV Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, на сьогоднішній сесії секретарем Ірпінської міськради було обрано Анжелу Макеєву. Заступниками міського голови депутати затвердили Андрія Кравчука (перший заступник), Максима Мельника, Ігоря Дворнікова, Юлію Устич і Лідію Михальченко. Також було затверджено склад виконавчого комітету й постійних депутатських комісій ради.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!