У парках Ірпеня встановили тривожні кнопки (відео)

У парку «Покровський» в Ірпені встановили «тривожну кнопку». Якщо відбудеться  якесь правопорушення, можна натиснути на неї – і одразу піде виклик на пульт «Муніципальної варти». Це вже не перший такий пристрій, установлений у місті для оперативного зв’язку з «Мунвартою».

Роман Левенець, начальник чергової частини Комунального підприємства «Муніципальна варта»:
«Уже встановлено чотири кнопки, які виведені на пульт. Вони встановлені в Парку письменників, у Парку Незнайка, в парку «Покровський» та в сквері Сидорука біля 12-ї школи».

У чергову частину «Муніципальної варти» щойно надійшов тривожний виклик із Парку Незнайка. Черговий не тільки чує, але й бачить того, хто звертається по допомогу: у пристрої встановлена камера з широким оглядом. У «Мунварті» одразу реагують: на об’єкт або відправляють групу швидкого реагування, або викликають поліцію чи невідкладну допомогу .

Роман Левенець:
«Щойно наш інспектор перевіряв справність кнопки. Він там натискає, і відразу приходить виклик сюди».

«Муніципальна варта» тісно співпрацює з комунальним провайдером «Ірпінькомунікаціясервіс». Це підприємство повністю забезпечує всю технічну частину функціонування пристроїв. 

Олексій Туровський, менеджер КП «Ірпінькомунікаціясервіс»:
«Ми закупили ці прилади, встановили відповідне програмне забезпечення, підвели до кожного пристрою оптоволокно й забезпечуємо безперебійну подачу сигналу на пульт «Муніципальної варти».

Тривожна кнопка в парку «Покровський» запрацює через кілька днів. Зараз вона – в режимі тестування. Мешканці пристрій уже помітили і його присутність оцінили.

Марія, мешканка Ірпеня:
«Ну звичайно, з кнопками спокійніше. Бувають усякі компанії гучні – і грублять, і шкоду тут роблять. Звичайно, буде зручно всім. Тільки треба, щоб усі про цю кнопочку знали – тут же багато людей щодня відпочиває».

Тривожні кнопки встановлюють в Ірпені в рамках міської програми «Безпечне місто». У цьому році планують установити ще шість. Місця розміщення пристроїв наразі визначають.